Druk menu dla gastronomii - restauracja, pizzeria, kawiarnia

Druk menu dla gastronomii - restauracja, pizzeria, kawiarnia

 

Klienci odwiedzający restauracje i inne lokale gastronomiczne, w pierwszej kolejności sięgają po karty z menu. Liczą na to, że właśnie w menu znajdą propozycje jedzenia i napojów, które najbardziej ich zainteresują. Lokale nie posiadające na stolikach menu, z góry są skazane na niepowodzenie. Dotyczy to również tych lokali, które nie zadbały o dotychczasowe karty menu i są one zniszczone, przestarzałe, brudne lub nieczytelne. Obrzydzeni ich wyglądem klienci, mogą więcej nie wrócić w to miejsce, a zniechęcać do niego swoich znajomych. Lepiej do takich sytuacji nie dopuszczać, na czas zamawiając nowy druk kart menu. Nowoczesne menu restauracji powinno mieć czytelną i wygodną postać. Jest wiele dostępnych standardów, z których można skorzystać, dla uzyskania oczekiwanego efektu.

  • Druk menu ze zdjęciami – czy przebywając za granicą, miałeś problem zdecydować się na wybór jedzenia, mając do dyspozycji wyłącznie jego nazwę pisaną w obcym języku? Na pewno tak. Dotyczy to również gości restauracji przybywających do niej zza granicy. Dlatego dobrą praktyką jest druk menu restauracji, w którym będą umieszczone zdjęcia każdej z potraw. Ułatwia to również ich zamawianie. Wystarczy bowiem że klient wskaże zdjęcie jedzenia, na które ma ochotę i kelner od razu będzie wiedział co ma na myśli. Pozwala to uniknąć wielu nieporozumień spowodowanych błędnym wymawianiem nazwy potrawy.
  • Druk kart menu dla pizzerii – osobną kategorią kart menu restauracji są pizzerie. Mogą w nich funkcjonować zarówno tradycyjne karty menu na okładce, jak również jednorazowe menu - jak ulotki składane A4 do DL, które klient może zabrać ze sobą. Wówczas takie menu ma postać ulotki A4 składanej do formatu DL. Jest ona poręczna, zapewnia dużą czytelność wszystkich umieszczonych na niej informacji, a ponadto jej produkcja jest bardzo tania.

Druk menu restauracji

Eleganckie restauracje stawiające na jakość jedzenia i obsługi, najchętniej zamawiają karty menu z uszlachertnieniem. Nasza drukarnia online oferuje uszlachetnienia takie jak: folia mat / połysk lub soft skin, lakier 3D oraz złocenie i srebrzenie. Zapewniają one dużą wygodę użytkowania, są trwałe, łatwe do utrzymania w czystości.

Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego produktu napisz do nas wyceny@drukarnia365.pl - przygotujemy indywidualną wycenę