Katalogi szyte - jak przygotować projekt

Katalogi szyte - jak prawidłowo przygotować projekt?

 

Katalog to najpopularniejsza forma prezentacji produktów. Firmowe katalogi są podstawowym narzędziem sprzedaży, dając możliwość wygodnego zapoznania się z produktami i ich specyfikacją techniczną. Spośród wielu różnych modeli katalogów, największą popularnością cieszy się katalog szyty. Sposób łączenia poszczególnych kartek polega na ich zszyciu, co zapewnia znacznie większą odporność na uszkodzenie niż w wypadku katalogów klejonych. Są Państwo zainteresowanie zamówieniem katalogów do własnej firmy? Poszukują kogoś, kto wykonuje profesjonalny druk katalogów i pomoże w przygotowaniu projektu? Mamy dobrą wiadomość. Nasza drukarnia ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji materiałów reklamowych. Katalog szyty jest jednym z naszych najbardziej popularnych produktów. Posiadamy setki zadowolonych klientów, którzy zlecili nam produkcję katalogów do swoich firm i teraz korzystają z nich zdobywając nowych klientów. Zapraszamy również Państwa do skorzystania z korzystnej cenowo oferty na drukowanie katalogów.

Druk katalogów – co musisz o tym wiedzieć

Zamawiają katalog szyty, bardzo ważne jest określenie jego formatu. Katalogi mogą występować w wielu rozmiarach. Zarówno standardowych, jak i indywidualnie określonych przez klienta. Najbardziej popularne jest drukowanie katalogów formatu A5 i A4. Jest to optymalna wielkość, zapewniająca wystarczająco dużo miejsca na każdej stronie, dzięki czemu pomieszczą się na niej wszystkie cenne informacje. Rzecz jasna katalog szyty A4 jest również bardzo poręczny. W sposób bardzo komfortowy można go trzymać w rękach, wertować strony, prezentować go klientowi, a także transportować w teczce aktówce. Innym powodem przemawiającym za tą wielkością jest łatwy sposób wysyłki korespondencyjnej, a także niższe koszty drukowania. Impozycja formatu A4 na arkuszu drukarskim, pozwala do minimum ograniczyć niewykorzystaną powierzchnię papieru, która jest przeznaczana na straty.

Drukowanie katalogów i uszlachetnianie druku

Państwa firma również chce mieć wyjątkowy katalog szyty? Taki, który będzie wizytówką produktów i usług, a klienci chętnie będą go brać do rąk? Umiejętnie zaprojektowany katalog reklamowy może przynieść naprawdę wiele korzyści. Jednak aby rzeczywiście tak właśnie było, nie wolno zapominać o ich solidnym wykonaniu. To z pomocą przychodzi drukowanie katalogów z opcją uszlachetniania. Wykorzystując nowoczesną technologię poligraficzną naszej drukarni, druk katalogów może być wzbogacony pewnymi dodatkami. Niektóre z nich to lakierowanie wybiórce, folia mat, folia połysk, folia soft touch, złocenie, srebrzenie, lakier 3D, a także zastosowanie różnych gatunków i gramatur papier oraz znakowanie hot print np. na okładce. Wszystko to ma na celu podnieść atrakcyjność wizualną katalogu i będzie świadczyć o dobrym stylu i guście Państwa firmy. Taki katalog szyty stanie się prawdziwą wizytówką przedsiębiorstwa, dowodzącą jego profesjonalizmu i odpowiedzialnego podejścia do swoich wymagających klientów. Jeżeli właśnie takie katalogi chcą Państwo zamówić, szczerze polecamy swoje usługi. Wyróżnia nas solidność, terminowość i konkurencyjne ceny.

Jeżeli nie znaleźli Pańswto odpowiedniej konfiguracji druku katalogu na naszej stronie prosimy o kontat mailowy na wyceny@drukarnia365.pl lub telefoniczny +48 61 668 25 68