Ksero druk poznań

Druk / Ksero cyfrowe

 

Oferujemy profesjonalne usługi ksero Poznań dla firm i osób prywatnych. Zapewniamy najwyższą jakość usług i bardzo atrakcyjne ceny. Na poczekaniu wykonujemy szereg usług poligraficznych, takich jak druk cyfrowy w formacie A4 i A3, możliwość oprawy publikacji, bindowanie, przycinanie i składanie.

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór papierów w gramaturach od 80 do 350 gramów, w tym papiery ozdobne kolorowe, papier samoprzylepny i kalki techniczne oraz folie. Zapraszamy również do składania zamówień na kolorowy druk cyfrowy na papierach kredowanych i satynowanych, które nie tylko elegancko się prezentują, ale są bardzo miłe i szlachetne w dotyku.

 
KSERO i DRUK CZARNO-BIAŁY, papier 80g. Ceny brutto.
Nakład Format A4 Format A3
do 10 kopii 1,00 zł 2,00 zł
od 11 do 20 kopii 0,50 zł 1,00 zł
od 21 do 50 kopii 0,30 zł 0,60 zł
od 51 do 3000 kopii 0,15 zł 0,30 zł
powyżej 3000 kopii Cena ustalana indywidualnie Cena ustalana indywidualnie
* Z uwagi na bardzo dynamiczą zmianę cen papieru prosimy o potwierdzenie ceny wydruku usługi przed złożeniem zamówienia. Przed złożeniem zlecenia drogą mailową prosimy o przesłanie zapytania o wycenę w celu potwierdzenia wartości zamówienia. Ceny druku w zależności od lokalizacji punktu mogą sie także różnić. 
KSERO i DRUK KOLOROWY, papier 80g. Ceny brutto.
Nakład Format A4 Format A3
do 50 kopii 2,00 zł 4,00 zł
od 51 do 200 kopii 1,50 zł 3,00 zł
od 201 do 1000 kopii 1,20 zł 2,40 zł
powyżej 1001 kopii Cena ustalana indywidualnie Cena ustalana indywidualnie
* Z uwagi na bardzo dynamiczą zmianę cen papieru prosimy o potwierdzenie ceny wydruku usługi przed złożeniem zamówienia. Przed złożeniem zlecenia drogą mailową prosimy o przesłanie zapytania o wycenę w celu potwierdzenia wartości zamówienia. Ceny druku w zależności od lokalizacji punktu mogą sie także różnić. 

Punkt druk cyfrowy Poznań zaprasza do współpracy wszystkie firmy z terenu miasta Poznań, uczniów i studentów, a także tłumaczy, projektantów i architektów. Zapewniamy fachową pomoc przy przygotowaniu pracy do druku oraz pomagamy dobrać najlepsze opcje papieru i druku. Zamówienia na druk Poznań przyjmujemy zarówno w naszym punkcie, jak i drogą elektroniczną. Pliki można wysyłać mailem, dostarczać na płytach CD lub pendrive.

Punkt ksero Poznań jest do Państwa dyspozycji przez cały tydzień od wczesnych godzin rannych do późnego popołudnia. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt.