Skuteczny plakat w dobrej cenie

Skuteczny plakat w dobrej cenie.

 

Plakaty od dziesięcioleci są wykorzystywane jako nośnik reklamowy. Jeszcze kilka dekad temu, sztuka projektowania plakatów była rzadko spotykaną umiejętnością, posiadaną wyłącznie przez utalentowanych artystów. Do dziś wybrane projekty plakatów są ikonami dawnych lat i stanowią rozpoznawalne dzieła sztuki kultury współczesnej. Dziś rola plakatów nie straciła na znaczeniu. Plakaty w dalszym ciągu są chętnie wykorzystywanym elementem kampanii reklamowych, najlepiej sprawdzając się w miejscach publicznych i dobrze eksponowanych. Drukowanie plakatów kolorowych i czarno-białych to nasza pasja. Od wielu lat zajmujemy się produkcją materiałów reklamowych, gwarantując doskonałą jakość w przystępnej cenie. Zapraszamy również Państwa do projekt i druk plakatów..

Projekt plakatu – od czego należy zacząć?

Najtrudniejszym etapem całego zamówienia na drukowanie plakatów, jest przygotowanie projektu. Proces ten rozpoczyna się od koncepcji, czyli ogólnego zarysu jak plakat powinien wyglądać. Dobrą zasadą, do której należy się stosować, to im mniej tym lepiej. Od zawsze minimalizm był cechą charakterystyczną najlepszych plakatów. Wystarczy spojrzeć na te najbardziej znane, jak np. puszka z zupą Campbell. Jeśli chcą Państwo aby i Wasz plakat był tak dobrze rozpoznawalny, nie można przesadzić z nadmiarem informacji, obiektów, kształtów i kolorów. Drukarnia plakatów online posiada własne studio graficzne, w którym pracują uzdolnieni projektanci. Zaprojektują oni dla Państwa dokładnie takie plakaty, jakie być powinny pod względem artystycznym i marketingowym. Inwestycja w dobry projekt plakatu to wydatek, który się opłaca. Ciekawa i autorska koncepcja projektu ma szansę stać się elementem identyfikacji wizualnej firmy, pomagając w budowaniu świadomości marki i ułatwiając jej rozpoznanie.

Tani druk plakatów we wszystkich formatach

Przyjrzyjmy się teraz stronie technicznej plakatów. Drukarnia plakatów online przyjmuje zlecenia na drukowania plakatów w różnych formatach. Te najbardziej popularne to A0, A1 i A2. Plakaty mogą występować w opcji druku jednostronnego i dwustronnego. Zdecydowanie najczęściej zamawiane są plakaty jednostronne, czyli takie, w których tylko jedna strona arkusza jest zadrukowana. W przypadku kiedy plakaty mają być umieszczone w dwustronnie przejrzystych ekspozytorach, polecamy plakaty dwustronne. Na jakim papierze odbywa się drukowanie plakatów? Druk wykonujemy na papierze kredowym (gramatura 130, 170, 250, 300 oraz 350 g), w którym wydruk jest dodatkowo zabezpieczony przed promieniami UV. Dzięki temu plakaty wystawione na długotrwałą ekspozycję słońca, nie będą tracić oryginalnych kolorów. Warto również podkreślić że drukarnia plakatów online wykonuje zamówienia indywidualne. Oznacza to, że format plakatu i użyty gatunek papieru może być zdefiniowany przez klienta. W przypadku takich zleceń, drukowanie plakatów jest wyceniane indywidualnie. Zapraszamy wszystkich do współpracy z doświadczoną drukarnią. Oferujemy szereg przydatnych usług, gwarantujących kompleksową realizację zamówienia w wyznaczonym terminie i niskich kosztach.