Tablica PCV z nadrukiem UV- trwała reklama zewnętrzna

Tablica PCV z nadrukiem UV- trwała reklama zewnętrzna

 

Tablice reklamowe, tabliczki informacyjne, oznaczenia drzwi i pomieszczeń – to tylko jedne z wielu zastosowań dla druku na PCV. W ofercie naszej drukarni pojawiła się zupełnie nowa usługą, którą z przyjemnością Państwu przedstawiamy. Tablica PCV z nadrukiem to produkt, który dedykowany jest klientom biznesowym i odbiorcom indywidualnym. Dowolnych wymiarów tablica z nadrukiem UV wykonana jest na wytrzymałym podkładzie ze spienionego tworzywa. Zachowuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, charakteryzuje się niską rozszerzalnością termiczną i może być w łatwy sposób mocowana do podłoża. Na powierzchni tablic z PCV umieszczany jest odporny na promienie UV i wilgoć kolorowy nadruk.

Tablica z nadrukiem UV – gdzie można ją stosować

W nieskończoność można wymieniać przeznaczenia druku na tablicach PCV. Korzysta z nich przede wszystkim branża reklamowa, umieszczając oznaczenia firm mających siedzibę w budynku. Tablice w większych rozmiarach mogą być mocowane do elewacji i zawierać grafikę reklamową. Tablice PCV z nadrukiem odnajdziemy również wewnątrz budynków, w których są przymocowane na ścianach korytarzy oraz na drzwiach prowadzących do biur. Umieszczone są na nich informacje o urzędujących w nich osobach i godzinach przyjęć, nazwy firm, strzałki kierunkowe czy nawet całe spisy pomieszczeń. Druk na PCV daje nieograniczone możliwości wykorzystania, zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Odporność na działanie promieniowania UV sprawia, że nawet wielogodzinna ekspozycja na słońce nie zagraża jakości i czytelności nadruku. Kolory w dalszym ciągu pozostają żywe i wyraźne, tak jak w momencie produkcji. Nie jest również konieczne stosowanie dodatkowych zabezpieczeń w postaci laminowania lub foliowania.

Tanie tablice - płyty PCV z nadrukiem – dostępne w różnych formatach

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wykonujemy druk na PCV w różnych wielkościach. W ofercie posiadamy zarówno małe tabliczki o wymiarach kilkanaście na kilkadziesiąt centymetrów, jak i większe tablice wielkości 100x100 cm. Jest to wymiar maksymalny, który może zostać docięty do każdego mniejszego rozmiaru. Druk na podłożu PCV odbywa się metodą druku sublimacyjnego, dzięki czemu nadruk zachowuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Warto również podkreślić łatwy sposób montażu. Tablica z nadrukiem UV może być mocowana do podłoża na kilka sposobów. Najłatwiejszy z nich to użycie piankowej dwustronnej taśmy klejącej. Zapewnia ona dobrą siłę trzymania dla mniejszych tabliczek. Wraz ze zwiększeniem wielkości tablicy, wzrasta również jej ciężar. Wówczas należy stosować montaż na kołkach lub z wykorzystaniem specjalnego kleju montażowego. W każdym przypadku, niezależnie od wielkości, tablice PCV z nadrukiem są bardzo łatwe w utrzymaniu. Ewentualne zabrudzenia można szybko usuwać wilgotną szmatką. Również pod wpływem niskich temperatur tabliczki nie pękają. Łatwy sposób docinania, pozwala produkować tabliczki PCV w dowolnych kształtach geometrycznych, np. nadając im postać strzałki, rombu czy trójkąta.